Громади Вінниччини фінансово підтримуватимуть правоохоронців

kopi

Частину фінансової підтримки поліції візьмуть на себе 24 територіальних громади Віннччини, які стали учасниками проєкту “Поліцейський офіцер громади”.

Громади надаватимуть поліцейським службові приміщення, оргтехніку, забезпечуватимуть паливно-мастильними матеріалами та обладнанням для автомобілів.

“Зараз через надмірне навантаження дільничні офіцери поліції не завжди швидко можуть реагувати на звернення жителів громади. Але відтепер саме розв’язання проблем місцевих мешканців у сфері безпеки та стане головним завданням офіцера громади. Для цього він матиме все необхідне — свій кабінет, транспорт і електронне приладдя. Основна його робота полягатиме в негайному реагуванні на правопорушення, забезпеченні потреб населення та взаємодії з громадянами по забезпеченню публічної безпеки”, – зазначив начальник Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Юрій Педос.

За його словами, впровадження проєкту стане одним із кроків, який змінить систему взаємовідносин між громадським суспільством і поліцейським.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована