Гройсман і делегація ЄС запустять у Вінниці проект децентралізації

groysman-1

У четвер, 15 вересня до Вінниці прибуде делегація Європейського Союзу на чолі з єврокомісаром з питань розширення і політики сусідства Йоханнесом Ханом для запуску проекту U-Lead по підтримці децентралізації в Україні.

Про це УНІАН повідомили в Антикризовому медіа-центрі.

Українську сторону під час візиту буде представляти прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр і Комісар ЄС Хан запустять програму для підтримки процесу децентралізації в Україні.

15 вересня у Вінниці відзначатимуть офіційний початок Програми для України по розширенню прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку U-Lead з Європою. Програма спільно фінансується Європейським Союзом і країнами-членами, а саме Данією, Німеччиною, Польщею і Швецією, з метою підтримки українського уряду в реалізації реформи з децентралізації в Україні.

Повідомляється, що за підтримки програми U-Lead, бюджет якої становить 102 млн євро, в Україні буде створена прозора та підзвітна багаторівнева система управління, яка буде реагувати на потреби громадян.

Метою програми є посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою реалізації регіональної політики і реформи децентралізації, а також вдосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України.

Як повідомляв УНІАН, Гройсман пообіцяв відстоювати масштабну децентралізацію у державному бюджеті на 2017 рік, всупереч заявам деяких політиків про необхідність централізації коштів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована