Гречана каша і повітряні кульки: у Вінниці фіксують факти ймовірного підкупу виборців

5f88214891e11

14 жовтня у Вінниці, біля Вежі представники політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» безкоштовно пригощали кашею з польової кухні і чаєм.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, кашу роздавав охочим кандидат на посаду Вінницького міського голови від цієї політсили В’ячеслав Узелков.

Захід було анонсовано на сторінці «Опозиційна Платформа – ЗА ЖИТТЯ. Вінниччина» у соцмережі Facebook.

«В рамках свята Дня захисника України 14 жовтня 2020 року на Європейській площі, біля водонапірної вежі о 15.00 годині політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» організовує свято української польової кухні. Кандидат на посаду мера міста В’ячеслав Узелков пригощатиме містян особисто. Окрім, пригощань на присутніх чекатиме розважальна програма та зустріч із кандидатами у депутати Вінницької міської ради та кандидатом на посаду Вінницького міського голови В’ячеславом Узелковим!», — йшлося в анонсі.

5f882130606e4

Вітаючи присутніх на початку заходу, чоловік у козацькому одязі, який виконував функцію кашовара, сказав: «Вас сьогодні пригощає безкоштовно… Гречана каша козацька. Є такі в нас друзі – фірма «ОПЗЖ», вас пригощають. Ще раз вам бажаю щастя, радості, всього самого-самого найкращого…».

5f88214183175

Частування кашею та чаєм супроводжувалось виступом духового оркестру, поруч стояв банер із зображенням кандидатки до Вінницької міської ради від осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» Олени Лепей та намет із символікою цієї партії, з якого розповсюджували агітаційну продукцію.

5f882158abd71

Також спостерігач ОПОРИ зафіксував, як кандидат на посаду Вінницького міського голови В’ячеслав Узелков (боксер та телеведучий) особисто роздавав кашу.

5f882167c6350