Гоп-стоп із битами: у Вінниці затримали вуличних грабіжників

gopstop

Крадії «полювали» на телефони вінничан.

Працівники патрульної поліції Вінниці 20 листопада затримали трьох підозрюваних у пограбуванні вінничан. Озброївшись дерев’яною битою, молодчики відбирали мобільні телефони у перехожих, повідомляє поліція.

Про нападників правоохоронцям повідомив 19-річний студент. Його о 6-й вечора пограбували на вулиці Блока: троє невідомих підійшли з дерев’яною битою та, погрожуючи фізичною розправою, забрали у хлопця гаджет. Поки тривав цей гоп-стоп, на 102 вже дзвонив інший потерпілий. Там само, на Блока, у 24-річного юнака ця ж трійця з битою теж відібрала телефон. Тут тактика злодіїв була іншою: один із чоловіків вирвав у жерви телефон з руки, коли вона розмовляла. Юнак почав чинити опір нападникам, і ті, тікаючи, викинули відібраний пристрій.

Нападників швидко вирахували і затримали. Ними виявилися вінничани віком 35, 37 та 45 років. Вони перебували в стані алкогольного сп’яніння. У одного з затриманих поліцейські вилучили телефон потерпілого, а в іншого – дерев’яну биту. Двоє з підозрюваних раніше відбували покарання за вчинення крадіжок речей, автотранспорту та за хуліганство. Правопорушники запевняють, що хлопця не грабували, а його телефон у них опинився випадково. За таку «випадковість» суд може дати кілька рокі тюрми.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована