Google відкрив вінничанам доступ до 50 музеїв світу

vidkrito-50-muzeiiv

Google запустив тематичну онлайн-експозицію, присвячену світу живої природи і еволюції людства.
Користувачам пропонується відвідати 150 інтерактивних виставок з 300 тисячами фотографій і відео і 30 віртуальними турами по 50 музеям світу. Виставка доступна на сайті проекту Google Arts & культури.

Як повідомляють розробники, вони використовували технологію віртуальної реальності, щоб «оживити» деякі експонати, наприклад, Жіраффатітана з Музею природної історії в Берліні, одного з найвищих динозаврів, коли-небудь жили на планеті.

Онлайн-відвідувачам виставки також пропонують подивитися, як виглядають 3 000 видів живих істот, зібраних в одному гігантському шафі, і дізнатися, як могли виглядати наші предки.

Експонати можна розглянути в браузері, а також в новому додатку Google Мистецтво і культура на пристроях ОС IOS і Android. Панорамні відео доступні також на YouTube. Всі інтерактивні виставки та онлайн-екскурсії проводяться англійською мовою.

Про 15 музеїв, які можна відвідати абсолютно безкоштовно, навіть не встаючи з дивана, читайте на «Меле» в матеріалі Ірини Захарової «15 найцікавіших інтерактивних музеїв світу».

Vindaily.info

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована