Голову ОТГ з Вінниччини судитимуть за хабар у 10,5 тисяч доларів

d859a0b1be2d5c427448f676615a65bd_preview_w440_h290

Вінницькою обласною прокуратурою передано до суду обвинувальний акт про обвинувачення голови однієї з ОТГ Вінниччини, якого наприкінці жовтня цього року затримали при одержанні хабаря. Він отримав 10,5 тисяч доларів за передачу підприємцю в оренду земельну ділянку строком на 49 років.

Про це повідомили у прес-службі Вінницької обласної прокуратури.

Як повідомлялося раніше, посадовець вимагав та одержав від підприємця гроші в сумі 10,5 тисяч доларів США за підписання договору оренди землі загальною площею 21 гектар.

У кримінальному провадженні проведено всі необхідні слідчі дії за результатами яких дії чиновника кваліфіковано як одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням.

За вчинене обвинуваченому загрожує до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.