Владислава Скальського звільняють з посади голови Вінницької ОДА та призначають Сергія Борзова

borzov борзов

Владислава Скальського звільняють з посади голови Вінницької ОДА. На цю посаду погодили призначення Сергія Борзова, який до цього очолював Державне управління справами. 

Відповідні проекти указів президента оприлюднили сьогодні, 12 червня під час засідання Кабінету міністрів. На засіданні був присутній Владислав Скальський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль подякував Владиславу Скальському за виконану роботу. Водночас про причини звільнення Скальського під час засідання уряду не говорили.

За словами Шмигаля, формальну співбесіду можна не проводити, бо це підготовлений державний службовець із 22 роками досвіду.

У той же час Шмигаль зазначив, що Борзов наразі перебуває за межами Києва, відтак представити його членам уряду в даний момент немає можливості. У той же час очільник уряду зазначив, що Борзов – уродженець Вінниччини, “наш колега, якого всі ми добре знаємо”.

Відповідні укази ще має підписати президент та опублікувати їх на офіційному сайті очільника держави.

Сергій Борзов родом з Вінниці. Він навчався в 35-й школі, закінчив Вінницький педагогічний університет. До призначення на посаду в держслужбі був приватним підприємцем, зареєстрував торгову марку «Вінницькі перці».

До останнього часу працював на посаді керівника Державного управління справами.

Одружений. Дружина – народна депутатка від партії «Слуга Народу» Ірина Борзова, яка є засновницею громадської організації «Розвиток. Подружжя виховує трьох дітей – двох доньок і сина.

Біографічна довідка.

Борзов Сергій Сергійович народився 12 квітня 1980 року в м. Вінниця.

Освіта повна вища. У 2002 році закінчив Вінницький державний педагогічний університет, де навчався на факультеті історії та права. У 2018 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Спеціальність — управління суспільним розвитком. Кваліфікація-магістр управління суспільним розвитком.

 

Сергій Борзов у минулому директор команди Клубу веселих та кмітливих «Вінницькі перці», директор команди КВК «Збірна України». Працював у товаристві з обмеженою відповідальністю «Телевізійне творче об’єднання «Олександр Масляков і Компанія».

За президентства Петра Порошенка тимчасово виконував обов’язки керівника ДУС.

17 червня 2014 року — заступник керівника Державного управління справами.

28 серпня 2015 — 23 липня 2016, 11 червня — 1 серпня 2019 — тимчасово виконував обов’язки керівника ДУС.

З 1 серпня 2019 року, після проходження конкурсу, призначений керівником Державного управління справами.