Головний розвідник країни нагородив снайпера з Вінниччини

nagrada

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-полковник Василь Бурба нагородив снайпера 130-го розвідувального батальйону, який дислокується на Вінниччині, солдата Віктора Торкотюка.

Про це інформують речники ГУР МОУ в четвер, 5 вересня.

Влітку цього року Віктор виборов на чемпіонаті світу з Муай Тай, що проходив у столиці Таїланду місті Бангкок, бронзову медаль.

Армійці наголошують, що Торкотюк є єдиним військовослужбовцем у складі національної збірної команди України з тайського боксу.

«Враховуючи бойові та спортивні здобутки Віктора Торкотюка, його мужність під час виконання на фронті завдань за призначенням, начальник ГУР МО України прийняв рішення нагородити Віктора відомчою відзнакою», – йдеться у повідомленні пресцентру ГУР.

Очільник розвідувального органу сказав, що, через низку «об’єктивних причин», нагороду не могли вручити раніше. А напередодні професійного свята – Дня військової розвідки – вирішили відзначити солдата з Вінниччини.

«Це незвичайний воїн з незвичайного розвідбату. Багато різних негараздів довелося подолати Віктору у своєму житті, але він, як кажуть, «не зламався», став справжнім воїном та призером чемпіонату світу з дуже жорстокого виду спорту. Щодо 130-го розвідбату, то, на превеликий жаль, на початок війни на всі Збройні сили України ми мали всього два розвідувальних батальйони, які вдалося зберегти від скорочення тодішнім недалекоглядним керівництвом збройних сил. Сьогодні у складі Збройних Сил України налічується втричі більше розвідбатів, ніж було у 2014 році, і 130-й батальйон посідає гідне місце серед них», – сказав Бурба.

Генерал наголосив: це вперше з часу створення Головного управління розвідки Міністерства оборони України відомчою відзнакою нагороджується воїн окремого розвідувального батальйону.

Нагадаємо, що День військової розвідки в Україні відзначають щорічно 7 вересня.

Віктор Торкотюк у 2016 році добровольцем пішов на фронт захищати Батьківщину. У 2018 році уклав контракт й відтоді проходить службу снайпером у 130-му окремому розвідувальному батальйоні. Пройшов декілька ротацій на фронті та був контужений.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована