Головний поліцейський Вінниччини про дзвінки від депутатів, які паркуються на Соборній, та «мажорні» номери

vinnicka-oda

В.о. начальника головного управління Нацполіції України у Вінницькій області Юрій Педос 23 листопада провів прес-конференцію під час якої прозвітував про рік роботи поліцейських.

Окрім іншого журналісти поцікавилися у головного правоохоронця регіону щодо порушень правил паркування на Соборній та, зокрема, ситуацію з автомобілями депутатів Вінницької обласної ради, як залишають їх просто перед будівлею ОДА.

— Мені телефонують деякі депутати і кажуть про те, що я тут працю, будь ласка, поясніть поліцейському. Моя відповідь єдина: «Ви водій, будь ласка, поспілкуйтесь з поліцейським, поясніть йому, що ви тут працюєте». Нема зараз такого механізму — подзвонив керівнику і він дав команду, що когось відпустили. Знає про це кожен поліцейський, який працює в управлінні. З початку року особисто мною за порушення, особливо за кермування в стані алкогольного сп’яніння, звільнено 15 працівників. І будуть звільнені інші, які порушують закон. «Разслабілісь», я вам просто скажу, ті водії, що зловживають саме правилами. Якщо людина проживає, чи працює на Соборній, прекрасно, але якщо він вчепив чотири дев’ятки чи чотири нуля і хоче показати, що йому все дозволено. Підхід буде дуже принциповий, і я особисто буду надавати допомогу всім патрульним в цьому напрямку, — сказав Педос.

Головний поліцейський Вінничани зазначив, що робота з порушниками паркування триває. Біля школи №2 та біля Собору постійно чергують два автомобілі патрульних, які контролюють в’їзд на головну вулицю міста.

Редакція сайту Vinbazar.com сьогодні, 25 листопада, прогулялася Соборною та побачила чимало автомобілів припаркованих біля Вінницької ОДА та в інших місцях.

Vinbazar.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована