Головний лікар Вінниці розповів про рівень завантаженості «ковідних» лікарень

лікарня

Станом на ранок останнього дня минулого тижня рівень завантаженості ліжок пацієнтами із ковідом становив – 54%, однак разом із хворими з підозрами на коронавірус цей показник становив 86%

На сьогодні у вінницьких стаціонарах лікується 107 людей з підтвердженим ковідом, 1062 – лікуються амбулаторно. Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, на стаціонарі перебуває 94 особи з підозрою на ковід і 69 пацієнтів з ймовірним інфікуванням – тобто клінічні ознаки є, а ПЛР- тести ще негативні.

«У суботу МКЛ №3 збільшила на 25 ліжок ліжковий фонд для хворих на ковід. У вихідні у лікарні тривав монтаж кисневої магістралі. У неділю хворих приймала перша міська лікарня, і на сьогоднішній ранок вона заповнена вщент. Сьогодні буде приймати районна лікарня і відремонтоване відділенні ТМО «Фтизіатрія», – розповів Шиш.

Наразі, окрім МКЛ №1 і центральної районної лікарні, вінничани госпіталізуються в медичні заклади Гайсина, Бару, Тульчина, Крижополя, Ямполя, Козятина, Калинівки, Шаргорода та Тростянця.  Також 4 вінницькі дитини перебувають у дитячій інфекційній лікарні. У військово медичному центрі лікується 10 пацієнтів.

Нагадаємо, що вінницьким медикам, які працюють у «ковідних» відділеннях, доплачуватимуть з міського бюджету.