Головне — довіра: скандальний новопризначений керівник поліції Вінниччини зустрівся з журналістами

00dd6825a47433769684864a80fdbd55

2 червня начальник обласного главку поліції зустрівся з представниками регіональних мас-медіа. Полковник поліції розповів про свою діяльність на Одещині, наголосив на основних аспектах та завданнях діяльності поліцейських Вінниччини та відповів на запитання журналістів.

Як зазначив Іван Іщенко, головним завданням для нього є те, щоб кожний мешканець Вінниччини почував себе безпечно і захищено, мав зворотній зв’язок з поліцією і, зателефонувавши на номер 102, завжди вчасно отримав допомогу.

Керівник обласного главку зауважив, що дисципліна і законність в лавах поліції є одним з найголовніших факторів. На протиправні дії поліцейських, порушення дисципліни і законності він реагуватиме жорстко.

— Поліція Вінниччини працюватиме в рамках закону, для людей, для нас головне не рейтинги, не статистика, а довіра людей, — зазначив Іван Іщенко.

Він закликав представників засобів масової інформації до співпраці та підкреслив, що завжди відкритий до конструктивного діалогу з представниками громадськості.

Іван Іщенко також пообіцяв, що працюватиме над покращенням матеріально-технічної бази вінницької поліції, особливо спецпідрозділів, адже від цього напряму залежить якісне та ефективне виконання обов’язків поліцейськими.

Нагадаємо, до офіційного призначення блогери публіковали фото, на який Іщенко фігурує у протистояннях у Одесі у 2014-му році.