Голова Вінницької райради пішов з посади

Сітарський

На позачерговій сесії Вінницької районної ради, що відбулась 31 березня, подав у відставку її голова Сергій Сітарський. Про це повідомляє 20 хвилин.

Депутати за це рішення проголосували й новим головою ради обрали Тетяну Закревську. Вона, як і Сітарський, представляє фракцію «Батьківщини», працювала завучем школи в селі Некрасове.

Уже екс-голова райради пояснив, що тепер працюватиме першим заступником голови Якушинецької ОТГ Вінницького району.

«Нині центр роботи з людьми переходить на місця, в ОТГ. Можна було б і далі залишатися у кріслі керівника райради. Однак мене більше цікавить безпосередня робота з людьми, з вирішенням їхніх питань. У райраді, якщо говорити відверто, уже стала переважати робота з паперами. Після того, як в ОТГ передадуть освіту, культуру і соціальний захист, в районі залишиться медицина», — сказав Сітарський.

Вперше Сергій Сітарський був обраний головою райради у 2006-му. Відтоді й дотепер залишається вірним «Батьківщині».

Щоправда, за регіоналів, його були відсторонили від посади. Згодом знову обрали головою ради.

Сітарському 52 роки. Він має дві вищі освіти — фах економіста здобув в Одеському університеті народного господарства, магістра держуправління — у Київській Національній академії держуправління. Там же закінчив аспірантуру. Навчався заочно на кафедрі глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою.

Захистив роботу на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління. Диплом кандидата наук отримав у 2018 році.

Новим керівником Вінницької райради обрали Тетяну Закревську, вона також представник «Батьківщини». Працювала завучем школи у селі Некрасово.