Герб Вінниці прикрашатиме авто, що братиме участь на ралі в Монте-Карло

img_6824

Вінничанин Андрій Аверчук – один із членів української команди, яка представлятиме не лише Вінницю а й Україну на міжнародних змаганнях ретроавтомобілів у Монте-Карло. Команда з України має їхати на ЗАЗ «Запорожець». Для змагань спеціально пошили зимові костюми, на них нашито герб Вінниці.

Перший етап змагань мав відбутися уже найближчими днями – 31 січня. Однак у зв’язку із пандемією COVID-19 змагання перенесли на невизначений термін. Українці до змагань підготувалися, сплатили усі необхідні внески. А от із пошиттям костюмів допоміг збірній Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Хочу зазначити, що ми – перша українська команда, яка братиме участь у міжнародних змаганнях ретроавтомобілів у Монте-Карло за останні 110 років. Ми довго вели перемовини, аби нас запросили. Основною вимогою є те, що усі автомобілі мають бути унікальними і до 1965 року випуску.  Також ми хотіли, щоб вся команда була у зимових костюмах української олімпійської збірної. Я звернувся до Вінницького міського голови Сергія Моргунова, аби він нам допоміг із придбанням костюмів.  Єдине прохання від Сергія Анатолійовича було те, щоб на костюмах був зображений герб Вінниці. Ми йому вдячні за підтримку, і сьогодні хочемо показати уже готові костюми», – зазначив представник вінницького клуб «ЗАЗ Фенікс Андрій Аверчук.