Фіскалам-хабарникам з Вінничини обрали запобіжні заходи

sbu

Печерський райсуд м.Києва обрав запобіжні заходи керівнику одного з підрозділів управління Державної фіскальної служби у Вінницькій обл. та його пособнику, яких було затримано за підозрою у хабарництві.

Про це повідомила речниця генерального прокурора Лариса Сарган.

«Керівнику підрозділу ГУ ДФС обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 150 прожиткових мінімумів працездатних осіб (254 300 грн.)», — повідомила вона.
Другому затриманому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

«Із врахуванням наявності у нього тяжкого хронічного захворювання та сімейного стану (на утриманні — двоє малолітніх дітей)», — пояснила Сарган.

Досудове розслідування триває. Після вивчення повного тексту ухвал суду буде вирішенно питання щодо їх оскарження.

Нагадаємо, 9 липня правоохоронці проводили обшуки у ДФС Вінницької області, але у прес-службі фіскалів регіону інформацію про обшуки заперечили.

13 липня генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що співробітники прокуратури спільно з СБУ затримали керівника одного з підрозділів ДФС у Вінницькій області під час вимагання хабаря.

«Правоохоронець спільно з директором однієї з комерційних структур вимагали від керівника суб’єкта господарювання сектору економіки півмільйона гривень за неперешкоджання діяльності підприємства, вирішення питання щодо закриття кримінального провадження, яке стосується діяльності вказаного підприємства», — повідомили у генпрокуратурі.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована