Фестиваль народних ремесел відбувся на Вінниччині

vishivka

У селі Клембівка Ямпільського району відбувся ХІ обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця». Учасниками обласного фестивалю стали більше 30 майстрів з різних видів народного мистецтва: вишивка, ткацтво, гончарство, витинанка, лялька-мотанка, народне малярство, живопис, різьба по дереву, художня іграшка тощо. 

«Клембівська вишивка здавна славиться в Україні та світі. Вишивальниці з душею підходять до створення своїх виробів: сорочок, серветок, неповторних клембівських вишитих рушників.

Фестивальні заходи традиційно відбувались на площі біля місцевого Будинку культури. На виставці національного одягу, виготовленого та вишитого місцевими майстринями, можна було побачити експозицію українського одягу з візерунками, які були на Поділлі у різні історичні часи, а також придбати хендмейд вишиванку з візерунком, виготовлену особливою технікою.

Кращі майстри з різних куточків нашої області привезли свої роботи, виконані у техніці вишивки, малювання, різьби по дереву. Відвідувачі свята з великим задоволенням розглядали роботи майстрів та охоче купували різьблені тарелі, що зачаровують мереживною філігранністю, прикраси, сорочки та іншу ексклюзивну красу для себе та своєї родини.

По закінченні огляду виставок розпочався концерт, який зібрав глядачів біля імпровізованої, вбраної в українську колористику та уквітчаної сцени.», — йдеться в інформації.

Всі учасники фестивалю отримали відзнаки та пам‘ятні сувеніри.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована