Феміністична версія хіта Spice Girls підкорила інтернет

feministki

Ролик зібрав вже 30 мільйонів переглядів.

Феміністична версія пісні Wannabe групи Spice Girls стала хітом мережі через два десятиліття після прем’єри оригінальної композиції, повідомляє Time.

 

Ремейк, виконаний групою феміністок, поставив своєю метою розповісти, чого дійсно хоче жінка в 21 столітті. На даний момент ролик зібрав понад 30 мільйонів переглядів.

Режисував відео MJ Delaney для Project Everyone, однією з широкомасштабних кампаній якої стала ініціатива #WhatIReallyReallyWant. Саме рядок з старого шлягера Wannabe підкинув ідею про назву кампанії.

Жінки-співачки танцювали на вулицях тих країн, де найбільш гостро стоять проблеми рівного доступу до навчання, рівної оплати однакової роботи, припинення традиції ранніх шлюбів і насильства по відношенню до жінок.

 

Організатори закликають жінок всього світу робити фотографії з табличками в руках, на яких написано, що вони «дійсно-дійсно хочуть» («really, really want», рядок з Wannabe) і виставляти ці фотографії в соцмережі.

Цей кліп тільки частина кампанії, основною метою якої є нагадати лідерам ООН про важливість захисту прав жінок.

Вікторія Бекхем та інші екс-учасниці Spice Girls схвально відгукнулися на нове прочитання їх пісні та відзначили важливість поняття Girl Power (Дівоча сила), яке навіть двадцять років потому може надихати жіночий рух.

Wannabe — дебютний сингл британського музичного колективу Spice Girls, вийшов 8 липня 1996 року і здобув всесвітню популярність. На сьогодні сингл досі тримає світовий рекорд серед жіночих груп.

korrespondent

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована