Екологи через суд намагаються припинити безчинство Тростянецького спиртозаводу

spirt

Підприємству забороняють користуватися полями фільтрації, що отруюють селище.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області звернулася з адміністративним позовом до Вінницького окружного адміністративного суду щодо заборони використання державним підприємством «Тростянецький спиртовий завод» полів фільтрації (бардо поля). Про це інспекція інформує на своїй сторінці у facebook.

У березні цього року ВОАС своїм рішенням зобов’язав Тростянецький спиртозавод виконати вимоги припису інспекції від 18 жовтня 2018 року. Однак адміністрація підприємства свідомо не виконувала рішення. Відтак інспекція звернулася до Тростянецького районного відділу ДВС ГТУЮ у Вінницькій області щодо відкриття виконавчого провадження по справі.

«Станом на сьогодні судове рішення в повному обсязі не виконано. Підприємство продовжує здійснювати роботу з порушенням вимог природоохоронного законодавства, тому це стало підставою для повторного звернення до суду», — інформують екологи.

Нагадаємо, у червні обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила призупинити діяльність державного підприємства «Тростянецький спиртовий завод» через загрозу екологічної катастрофи. Також депутати подали звернення до Міністерства АПК, уряду та парламенту щодо врегулювання проблеми. Водночас тростянчани вийшли на акцію протесту, оскільки завод не зупинив роботу.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована