Дзюдоїсти Вінниці усіх поклали на лопатки

ratibor

У Вінниці, у спортивному клубі «Ратибор-В», восьмого жовтня відбувся чемпіонат області із дзюдо серед юнаків до 17 років (2000 — 2003 р.н.). Змагання пройшли за підтримки спортуправління Вінницької ОДА і спонсорів.

На килим виходили близько 70 спортсменів. Вони представляли всі міста і райони Вінниччини, де розвивається дзюдо: Шаргород, Могилів-Подільський, Хмільник, Муровані Курилівці, Жмеринку, Іллінці. Від міста над Бугом було одразу п’ять команд: клубу «Ратибор-В», МДЮСШ № 5, ОДЮСШ «Колос» і двох обласних спартаківських шкіл.

 

Як повідомив співорганізатор чемпіонату, призер чемпіонату світу серед майстрів Борис Максимчук, кращі визначалися у 10 вагових категоріях серед юнаків і у 8 — серед дівчат. Спортсмени із глибинки дали бій вінничанам, але все ж кращі результати демонстрували борці із міста над Бугом. Вони здобули перше загальнокомандне місце. На другому — збірна Жмеринського району, третє місце посіла команда дзюдоїстів Іллінеччини.

Серед переможців із Вінниці фахівці виділили Миколу Шрамка (вагова категорія до 46 кг), Олександра Рибака (75 кг), Ігоря Несмачного (66 кг), В’ячеслава Рижепка (50 кг) Максима Лук’янчука (60 кг) і Максима Зіміна (42 кг).
16-річний багаторазовий чемпіон області і призер чемпіонатів України Олександр Рибак пробував нові для себе прийоми, щоб потім використовувати їх на чемпіонаті України.

— Це кидки підхватом, задньою підніжкою і прогином. Їх опанував за допомогою тренера. Все добре виходило, хоча рівень суперників залишав бажати кращого, — каже Олександр Рибак.

 

У чемпіонаті області взяли участь всі наші найсильніші дзюдоїсти, за винятком двох вихованців Станіслава Герасимчука — призера України Владислава Кирилюка і чемпіона країни Марата Крижанського. Вони саме у цей час боролися на Кубку Закарпаття. Але цих титулованих борців все одно включають до складу обласної збірної.

— На чемпіонаті області ми відібрали найкращих до збірної Вінниччини. Вона поїде на чемпіонат України серед юнаків (за кошти облспортуправління), — сказав головний суддя чемпіонату області, тренер Вінницької ОКДЮСШ «Спартак» Станіслав Герасимчук.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована