Двоє вінниччан отримуватимуть президентську стипендію

f58b07ecd68f63c5d9e93ae552e1b83a_1553787637_extra_large

Стипендію Президента України призначено двом юним жителькам Вінниччини — переможницям ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відповідний Указ Володимир Зеленський підписав 24 грудня.

Зокрема, стипендії отримають студентка Вінницького технічного коледжу Юлія Ніколіна та учениця 10 класу ліцею №7 міста Гайсина Ірина Турок.

Стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призначаються з 1 вересня кожного року терміном на один календарний рік.  Щороку призначається 39 стипендій.

Щодо розміру стипендій, то для учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів він становить 1420 гривень на місяць; для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, — 1770 гривень на місяць; для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”, — 2600 гривень на місяць.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована