Категорії: Економіка , Життя , Події

Двоє людей госпіталізовано внаслідок збройного конфлікту на спиртовому заводі Вінниччини

snimok-ekrana-2021-01-26-v-17-43-52

На Вінниччині на території Бджільнянського спиртового заводу стався конфлікт із застосуванням травматичної зброї. Як наслідок, постраждали троє людей, двоє з них госпіталізовані.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

– 26 січня на території підприємства у смт Теплик сталася конфліктна ситуація між працівниками діючої адміністрації заводу та представниками попереднього власника. Внаслідок інциденту троє осіб отримали тілесні ушкодження. Розпочато кримінальне провадження – зазначається на сайті.

Так, за попередньою інформацією слідства, конфлікт розгорівся в ході спілкування в дворі підприємства представника попереднього власника, який є кредитором, та одного з керівників діючої адміністрації заводу. В ситуацію втрутилася охорона підприємства та кілька осіб, з якими приїхав представник попереднього власника.

Як наслідок, у результаті інциденту один чоловік отримав тілесні ушкодження внаслідок застосування травматичної зброї, від госпіталізації він відмовився. Повідомляється, що ще двох потерпілих доставили з незначними тілесними ушкодженнями до лікарні.

Припинила конфлікт поліція. Правоохоронці вилучили травматичну зброю і автомобіль, на якому приїхали на підприємство представники попереднього керівництва заводу.

За фактом хуліганських дій відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 КК України. Таке правопорушення карається ув’язненням терміном до семи років. Поліцейські доставляють усіх учасників та свідків події до відділення поліції для з’ясування усіх обставин.