Дворічна дівчинка з Вінниччини перемогла у всеукраїнському конкурсі колядок

snimok-ekrana-2021-01-27-v-09-40-42

Дворічна Аня Панькова перемогла у всеукраїнському онлайн-конкурсі колядок. Спершу відео зі співом дитини мало бути лише у сімейному архіві, однак за порадою знайомих його надіслали на участь у конкурсі.

Всеукраїнський аматорський онлайн-конкурс «Колядуй, Закарпаття» влаштував один із санаторіїв, а долучитися до співочих змагань міг будь-хто. Загалом на конкурс надіслали 1961 запис, а переможця обирали за кількістю вподобань у соціальних мережах. Про це розповідають у сюжеті «Суспільне. Вінниця».

 

– Мене звати Аня, два рочки. Я дуже люблю співати. Мене навчила мама співати, — дещо сором’язливо знайомиться дівчинка із кореспондентами.

Колядку «Нова радість стала» дворічна Аня з села Гущинці вивчила, повторюючи за мамою. Оксана Панькова, мама дівчинки, розповіла, що насправді записували відео не для конкурсу, а для сімейного архіву. Однак, родині підказали, що співоча дитина може взяти участь у конкурсі колядок.

На момент підрахунку голосів, колядка дворічної Ані набрала понад 100 тисяч вподобань (наразі вже понад 119 тисяч), а саме відео переглянули 1 мільйон 200 тисяч людей.

– Ми взагалі не очікували. Взагалі ще шоковані, що таке може бути, — додає мама дівчинки. — Ми буквально за три дні до завершення конкурсу виставили свою колядку й виграли. Колядок ми знаємо три, віршиків і українських пісень дуже багато ми знаємо.

 

У родині вважають, що любов до співів Аня перейняла від своєї прабабусі Марії. Наразі ще чекають на приз від організаторів конкурсу — 10 тисяч гривень та сертифікат.

Вже поза камерою «Суспільного» дівчинка розповіла, що мріє бути зіркою та що глядачі її ще побачать.