Двох маленьких сестричок сьогодні влаштували до прийомної родини

2a2d6e13db69d23ee2f7880861c4b4cf

Сьогодні, 31 липня, у Вінницькій міській раді підписали договір з прийомною матір’ю Світланою Олексіївною. Жінка взяла на виховання двох сестер. Старшій Анастасії п’ять років, а молодшій Софії – рік. 

Заступниця міського голови Галина Якубович зазначила, що це приємна подія для міста, адже двоє діток влаштували у сім’ю.

«Ми дякуємо вам від міської ради та усієї територіально громади, що ви виявили таке бажання – прийняти у свою сім’ю цих двох дівчаток. Вони маленькі, але ми переконані, що ви їх виростите, виховаєте і у вас все буде добре. Що стосується нашої підтримки, то усі профільні департаменти завжди готові вам допомогти, також будуть виплачені усі ті державні допомоги, які передбачені законодавством», – зазначила Галина Якубович.

content_sv_00080

Прийомна мама – вінничанка Світлана Олексіївна не одружена. За освітою вчителька іноземної мови.  Так скалося,  що  власних дітей не має. Жінка прийняла рішення стати прийомною матір’ю і взяти собі на виховання двох.

«Мені нещодавно виповнилося 44 роки, я все життя працюю з дітками. Власних дітей у мене немає, тому я вирішили взяти на виховання двох дівчаток. Це рідні сестри, які виявилися не потрібні своїй мамі, а мені вони потрібні. Коли я їх побачила перший раз, відразу зрозуміла, що вони мої і інших вже не треба», — розповіла прийомна мама.

content_sv_00064

«Сьогодні у місті ми створюємо чергову прийомну сім’ю. Ці дві дівчинки відібрані у батьків, але вони не позбавлені батьківських прав, тому вони не можуть бути усиновлені. Ми створюємо гарну сім’ю, де їх буде виховувати мама. Це уже сімнадцята прийомна родина, яку створили у Вінниці і де виховується 21 дитина. Також у  нас функціонує будинок сімейного типу, в якому виховується дев’ять дітей, до речі, через тиждень будемо видавати заміж одну із доньок», — розповіла начальниця служби у справах дітей міської ради Людмила Шафранська.

Як усиновити дитину, створити прийомну сім’ю можна дізнатися на сайті.