Два навчальні заклади Вінниці отримали гранти від Британської Ради

174494550_3706340572768976_4698264865470528566_n

Днями стали відомі переможці конкурсу проєктів, які співфінансуються Британською Радою (British Council Ukraine) та Європейським Союзом. Два заклади освіти Вінницької міської територіальної громади отримують фінансування в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості».  Грант отримають дитячий садочок №20 та школа №26.

КЗ «Заклад дошкільної освіти № 20 Вінницької міської ради» переміг з проєктом «Автомістечко для дошкільнят». Ця ініціатива отримала підтримку і в онлайн-голосуванні, і від журі конкурсу. Метою проєкту є формування у дітей дошкільного віку соціально-безпечної поведінки. Для цього на території закладу планується облаштувати сучасне розвивально-ігрове середовище «Вулиця міста в мініатюрі».

Ще один проєкт-переможець – «Єдність в різноманітті» від школи №26. Він покликаний покращити інтеркультурну комунікацію учнів закладу та громади міста. До реалізації заходів, які заплановано проводити у вересні-жовтні 2021 року, планується залучити представників національних спільнот, які допоможуть дізнатись більше про особливості своєї культури та викликів, з якими зустрічаються. Проведення серії заходів сприятимуть подоланню упереджень і стереотипів, поступовій інтеграції новоприбулих дітей-мігрантів, єднанню молоді.

«Днями відбувся обласний пітчинг де були визначені переможці проекту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості». Приємно, що перемогу отримали два навчальні заклади нашої територіальної громади.  Фінансова підтримка від Британської Ради до 35 000 грн. Також будуть залучатися і інші кошти для реалізації цих проектів», — додала директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.