Dream team for business: підприємці Вінниці зможуть безкоштовно зустритісь з провідними HR-експертами країни

dream
29 жовтня о 18:00 у Вінниці відбудеться MeetUp: Dream team for Business. Знайти і не загубити. На мітапі обговорюватимуть формування корпоративної культури компанії, HR-бренду та внутрішніх комунікацій.
Тренерами заходу стануть провідні українські експерти у сфері HR:
— Тетяна Пашкіна, HR-експерт robota.ua, в HR 18 років. Останні 5 років працює у сфері HR-маркетингу та аналітики. Автор понад 1000 профільних публікацій, колумніст HB Бізнес, Forbes
— Катерина Бандуровська, спеціаліст Human Resource Development у LetyShops. В HR-менеджменті понад 10 років. Спікер національних та міжнародних конференцій. Засновник професійної спілки HR-Go!-Community. До цього працювала HR-ВР в Luxoft Ukraine та «Алло».
Участь у заході безкоштовна, за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/j6svX54KBMarf7io9
Команда Вінницької міської ради та міський голова Сергій Моргунов підтримують проведення освітніх заходів для підприємців, адже успішний бізнес є рушійною силою розвитку міста.
Серію «MeetUp for business» організовано на виконання Програми посилення конкурентоспроможності МСП. У Вінниці вже другий рік поспіль тривають зустрічі, об’єднані спільною назвою Марафон Можливостей для Бізнесу.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована