Дослідження: кожен десятий мешканець Вінниччини не проти, аби кандидати на виборах займалися підкупом

grechka

Переважна більшість вінничан критично ставляться до підкупу виборців. Водночас є й ті, хто зовсім не проти такої “агітації”. Про це у своєму дослідженні “Портрети регіонів” розповіла соціологічна група “Рейтинг”.

З 16 листопада по 2 грудня цього року, в рамках проекту “Портрети регіонів”, соціологи опитали мешканців Вінниччини. Серед усього вони не обійшли й тему виборів.

 

СТАВЛЕННЯ ДО ПІДКУПУ ВИБОРЦІВ

Серед опитаних мешканців області, 11% респондентів позитивно сприймають те, що під час виборів деякі політики допомагають виборцям матеріально. Ще 12% займають нейтральну позицію, та все ж більшість, а саме 74%, проти таких випадків.

 

Зазначено, що краще до такої матеріальної агітації ставляться мешканці міст та опитані зменшим достатком. Громадяни середнього віку оцінюють таку поведінку критичніше.

ЙМОВІРНІСТЬ ФАЛЬСИФІКАЦІЙ

На думку опитаних громадян, ймовірність фальсифікацій на виборах президента на загальноукраїнському рівні (59%) трохи вища, ніж в області (54%) або їхньому місті/селі (51%). Ще близько 22% вважають, що можливі незначні фальсифікації.

Загалом у дослідженні, здійсненого за методом особистого інтерв’ю, взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка становить не більше 2,4%.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована