Дорожні служби Вінниччини працюють у посиленому режимі

sneg

Проїзд автомобільними дорогами Вінницької області забезпечено.

Про це повідомили у Облавтодорі.

 

Через погіршення погодних умов цієї ночі було введено обмеження на проїзд вантажівок на відрізку траси від Жмеринки до Могилева-Подільського. Однак на 8-му ранку заборону було знято. На автошляхи області вийшли працювати понад 200 одиниць техніки. З огляду на продовження сильного снігопаду дорожні служби продовжують працювати в посиленому режимі.

Дороги Вінниці з ночі прибирає техніка шляхового управління та двірники. Спуски та підйоми посипаються протиожеледним матеріалом. Працюють трактори, піскорозкидувачі, екскаватори та навантажувачі.

«До 40 одиниць техніки працювали 17 годин на дорогах. Техніка працювала і на тротуарах. До 200 чоловік задіяно по прибиранню міста. Зараз формуємо короткі ланки і продовжуємо по другорядних вулицях»,  — каже Володимир Ніценко, директор Департаменту комунального господарства Вінницької міськради.

 

«З 3 години ночі виїхала снігоприбиральна техніка в кількості 22 одиниці на розчищення прибудинкових територій, міжквартальних проїздів і тротуарів. З 6 години вийшли двірники для розчищення прибудинкових під’їздів і посипки території протиожеледними засобами понад 470 чоловік. З 8 години ранку деякі підприємства вивели працівників для допомоги двірникам», — додав Роман Фурман, директор Департаменту житлового господарства Вінницької міськради.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована