До вівторка вінничанам не варто ховати зимовий одяг

holod

Протягом наступних трьох днів на вінничан чекає погіршення погодних умов. Про це повідомила черговий синоптик Вінницького обласного центру з гідрометеорології Олена Гринюк.

– Завтра починаються дощі, а вночі, можливо, з мокрим снігом. Також очікуються заморозки на ґрунті і повітрі, – зазначає вона. – Потепління почнеться вже у вівторок, 25 квітня. Тоді температура підніметься до 16 градусів.

 

Холодна погода триває на Вінниччині вже протягом тижня, причому останні два дні частину області засипало снігом. У деяких садочках, школах, лікарнях, які встигли відключитись від опалення, його поновили.

– На вчорашній день усі заклади соціального спрямування, а це дитсадочки, школи та лікарні, опалюються, – наголошує директор Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міськради Олексій Пидоченко. – Правда, у 74-му садочку при підключенні до опалення був порив. Але протягом 3-4 годин усе полагодили, і там вже тепло.

У Ладижині відновили опалювальний сезон для усіх мешканців міста. Але у помешкання вінничан тепло не дали.

 

– На запуск системи опалення потрібно як мінімум 10 днів, адже це особливий технологічний процес, і в один момент теплопостачання не поновиш, – підкреслює Олексій Петрович. – Тож поки ми запустимо систему, вже потепліє, і потреба в опаленні відпаде. Крім того, споживачам довелося б знову нараховувати оплату за теплопостачання.

Нагадаємо, сьогодні в учнів трьох районів вишли на «зимовий» вихідний.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована