До вийськової частини у Вінниці прибули 200 новобранців

snimok-ekrana-2021-04-19-v-10-12-40

Військова частина 3008 зустріла перших новобранців. 20 юнаків прибули із Харкова для проходження служби. Загалом, лави Вінницької частини Національної гвардії поповнить 200 хлопців.

Цих юнаків зустрічають на плацу із військовим оркестром. Для 20 хлопців із Харкова розпочинають діяти нові правила життя. Форма та дисципліна для них стануть найкращими товаришами на найближчий час.

«Два дні проводили відбір та вивчення, для нашої військової частини.Особливо звертали увагу на стан здоров’я, мотивацію юнаків та патріотизм», — розповідає Олександр Волох ,заступник командира по роботі з особовим складом ВЧ 3008 НГУ.

Брати Остап та Захар отримавши повістки, кинули роботу та одночасно вступили до лав Національної гвардії. Сподіваються, що служба в армії допоможе їм сформувати характер та стати більш мужніми.

«У армії ми зможемо стати більш самостійними, відповідальними, мужніми – це ті чесноти, які потрібно в собі розвивати. Кожен поважаючий себе чоловік повинен одягнути військову форму», — розповідає новобранець Остап Ольховський.

Весняний призов триватиме три місяці. Лави Вінницької частини Національної гвардії України поповнить близько 200 призовників. За даними Генштабу ЗСУ, в Україні буде призвано на строкову військову службу 14 246 чоловіків, зокрема, до Збройних сил України – 6 500 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб, Національної гвардії – 4 646 осіб, Державної прикордонної служби – 2 500 осіб.