До України прилетіли американські літаки, які на Вінниччині візьмуть участь у навчаннях “Чисте небо-2018”. 

litak

До України прибули військові літаки повітряних сил США, які візьмуть участь в найбільших авіаційних навчаннях в історії України, частина з яких відбудеться на території Вінниччини.

Про прибуття військової техніки повідомило посольство США в Україні на своїй офіційній сторінці на Фейсбук. Зазначається, що зокрема в Україні вже перебувають літаки F-15C Eagles та C-130J Super Hercules.

Як зазначається на сайті американських ВПС, “навчання “Чисте небо-2018″ (Clear Sky 2018) – це спільне та багатонаціональне навчання, в якому братимуть участь близько 950 співробітників з дев’яти країн, включаючи Бельгію, Данію, Естонію, Нідерланди, Польщу, Румунію, Україну, Великобританію та США.

Серед інших американських літаків очікується участь F-15D, KC-135 із штату Іллінойс ANG, а також MQ-9, які працюють з AB Miroslawiec, Польща”.

“Підготовка буде зосереджена на повітряному суверенітеті, повітряній забороні, інтеграції “повітря-земля”, операціях повітряної рухливості, аеромедичної евакуації, кібер-оборони та відновлення персоналу.

Ці заходи спрямовані на посилення регіональних можливостей для забезпечення повітряного суверенітету та сприяння миру та безпеки шляхом співпраці, співпраці та взаємодії з партнерами НАТО та іншими союзниками в регіоні”, – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що навчання “Чисте небо-2018” розпочнуться вже цього понеділка, 8 жовтня на аеродромах Гавришівка (Вінниця) та в Старокостянтинові на Хмельниччині.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована