До Порошенка із зони АТО звернувся суворий «Санта»

Santa

Бійці АТО, які опікуються інтернатами для дітей-інвалідів, звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням врятувати Ладиженський інтернат у Вінницькій області

Як повідомляють «Коментарі», звернення бійців на своїй сторінці в ютубі опублікував Володимир Регеша з позивним «Санта».

 

«Серед 140 вихованців понад 90% сироти. Від них відмовились батьки і відвертається держава. Кожен день їхнього життя, від народження і до смерті — це теж війна. З болем, несправедливістю. Щоденний бій за життя», — повідомив Регеша.

Він зазначив, що сьогодні існує рішення чиновників про розселення дітей по іншим закладам через перепрофілювання інтернату, що «призведе до страшних наслідків для здоров’я та психоемоційного стану вихованців».

«Ми впевнені, що певна кількість дітей просто не переживе такого розселення», — повідомили бійці.

 

Вони уточнили, що неодноразово зверталися в різні інстанції, однак у відповідь отримували лише відписки.

«Пан Президент, зверніть увагу на те, що зараз відбувається в Ладижинському інтернаті для дітей-інвалідів. Створіть профільну комісію, до складу якої увійшли б керівники подібних успішних закладів, реабілітологи, психологи, лікарі, волонтерські організації. А ще краще: поїхали туди разом. Ви побачите, як там живуть вихованці, скільки в них справжніх почуттів, дружби, відкритості, прагнення до життя», — підсумували бійці.

 

Комментарии

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована