До другого пологового будинку Вінниці з усієї області возитимуть породіль та вагітних жінок, хворих на COVID-19

imgonline-com-ua-resize-8a4ucdnyvtp92vyl

В оновленому гінекологічному відділенні міського пологового будинку №2 на Замостянській прийматимуть вагітних жінок і породіль, хворих на COVID-19. Сюди возитимуть не лише мешканок Вінниці, а й усієї області. Під час ремонту до палат провели кисневі магістралі, відділення оснастили додатковим обладнанням, а задля безпеки облаштували окремі входи для медиків і пацієнтів.

Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

Як зазначається в дописі мера, у частині приміщення гінекології на вулиці Замостянській зробили ремонт.

«Облаштували операційну, пологові зали, оновили приймальне відділення. Палати одно- та двомісні з індивідуальними санвузлами та душовими, до кожної підведений кисень. Задля безпеки – окремі входи для медперсоналу та пацієнтів, а також спеціальна система вентиляції», – повідомляє міський голова.

Як йдеться в повідомленні, додатково відділення оснастили апаратом штучної вентиляції легень високого класу, кисневими концентраторами, ліжками-трансформерами, обладнанням для реанімації новонароджених малюків та апаратом для проведення ІФА-досліджень.

«У відділення госпіталізують жінок з коронавірусом не тільки з Вінниці, але й зі всієї області. Важливо, щоб майбутні мами отримали якісну медичну допомогу і народжували в комфортних умовах», – підкреслює міський голова в своєму дописі.

5fc7495b65d24 5fc7496c3ee79 5fc74964caca7 5fc74973d2c24