Для вінницьких абітурієнтів є понад 1600 бюджетних місць

universitet-auditoriya-lektsiya-studenti-980x613

У трьох вінницьких університети затвердили кількість державних місць. Для педагогічних, природничих, інженерних, медичних спеціальностей виділили найбільше.

Загальна кількість бюджетних місць у трьох університетах для вступників денного відділення для вступу на бакалавра на базі 11 класів – 1 595.

Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського відзначився найбільшою кількістю бюджетних місць на СВО бакалавра денної форми навчання – 579 місць. Щодо заочної форми навчання СВО бакалавра, то найбільший обсяг державного замовлення – 34 місця.

Передбачено, що  на спеціальності дошкільна освіта, початкова освіта,середня освіта (мова і література (із зазначенням мови (англійська, німецька), середня освіта (історія) обсяг державного замовлення визначається державним замовником. Цього року найменше студентів навчатимуться на природничо-математичних спеціальностях.

Вінницький національний технічний університет: максимальний обсяг держзамовлення на денній формі навчання – 581 місце, на заочній – 10, на магістра – 380.  Серед них найбільше бюджетних місць виділено для наступних спеціальностей: інженерія програмного забезпечення, комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, кібербезпека, комп’ютерно-інтегровані технології, будівництво та цивільна інженерія.

Вінницький Медуніверситет – 435 бюджетних місць на спеціальності: медицина, стоматологія та психіатрія.

Ближче до вступної кампанії 2020 буде оприлюднено кількість державних місць в Донецькому національному університеті ім. В. Стуса та Вінницькому національному аграрному університеті.