Для медичних закладів міста, які лікують хворих на COVID-19, продовжують закуповувати додаткове обладнання

0

У Вінниці триває розширення ліжкового фонду для хворих на коронавірус та закупівля додаткового обладнання для медичних закладів. Для лікарень №1 та №3, а також для пологових будинків №1 та №2 уже закупили партію ліжок, апаратів ШВЛ, комплектів обладнання для проведення дослідження ІФА.

«На початку жовтня на позачерговій сесії депутати міськради підтримали ініціативу міського голови Сергія Моргунова і виділили додаткові кошти на придбання обладнання для лікарень: апаратів СІПАП, моніторів для спостереження стану пацієнтів і апаратів ШВЛ, ліжок, інфузоматів та інших необхідних засобів. Ми уже розпочали процедуру закупівлі, і до лікарень вже почало надходити необхідне обладнання», – розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

Станом на третє листопада для Вінницької міської лікарні №1 придбали апарат ШВЛ експертного класу та 17 спеціальних чотирисекційних ліжок.

Для міської клінічної лікарні №3 закупили три апарати ШВЛ високого класу, дві лабораторні центрифуги, три інфузомати, три шприцеві насоси та один комплект обладнання для проведення дослідження методом ІФА.

Міський пологовий будинок №2 поповнився апаратом ШВЛ високого класу. Наразі здійснюються заходи по оснащенню першого пологового будинку. Уже закупили дев’ять апаратів ШВЛ високого класу, два 12-ти канальні електрокардіографи, вісім ліжок, 16 моніторів пацієнтів, 8 інфузоматів, 8 шприцевих насосів, один комплект обладнання для проведення дослідження методом ІФА, два дефібрилятори з функцією синхронізації та вісім аспіраторів.