“Дієва громада”: Вінниця отримала відзнаку у номінації “Інновації у сфері транспорту”

maxresdefault

Вінниця отримала відзнаку конкурсу “Дієва громада” від Міністерства цифрової трансформації України. Місто перемогло у номінації “Інновації у сфері транспорту”.

Про це стало відомо сьогодні, 19 жовтня, під час оголошено переможців конкурсу. Як повідомили у  Департаменті ІТ Вінницької міської ради, конкурс “Дієва Громада” є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст та областей задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів.

Як відомо, завданням цього конкурсу було дослідити та порівняти поточний рівень готовності до цифровізації муніципалітетів України, а також надати поштовх до цифровізації громад та областей.  А проводили його для 1470 ОТГ та 461 міста.

Переможців визначали у 16 номінаціях: цифрове інклюзивне рішення, цифрове волонтерство, взаємодія влади і громади, інновації у сфері ЖКГ, система електронного документообігу, інновації у сфері безпеки тощо.

Вінниця, разом із Луцьком, стали кращими у номінації “Інновації у сфері транспорту”.

Оголошення переможців – з 43 хв:

 

Під час оголошення переможців не зазначалося, про які саме інновації йдеться, але на фейсбук-сторінці Департаменту ІТ міської ради зазначили, що це зокрема про Муніципальну картку вінничанина.

screenshot_2-11

Організатори ще планують  записати короткі відеоісторії про найкращі практики та влаштувати у листопаді захід, більш навчальний, де учасники зможуть обмінятися між собою досвідом. Також під кінець оголошення переможців конкурсу, ведучий анонсував появу до кінця року в Україні порталу зі всією необхідною інформацією для цифровізації громад. На ньому має бути навіть маркетплейс, де громади зможуть обирати продукти для впровадження у себе.

Конкурс “Дієва Громада” проводився Міністерством Цифрової Трансформації України у співпраці із Програмою “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge за підтримки Швейцарії.