Категорії: Життя , Події

Дівчинка, яку три доби шукала поліція Вінниччини, не могла вибратись із лисячої нори

e57fc262b6d0d1c609b221b93358bd88_preview_w440_h290

20 липня близько 17-ї години розшукано без вісти зниклу 16-річну Наталію Кателян. Її помітив місцевий житель на полі – дівчина застрягла в лисячій норі. Зараз із неповнолітньою все гаразд, для огляду її доставили в лікарню.

Про це повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Вінницької області.

Як йдеться в повідомленні, дівчину знайшли, відпрацьовуючи в черговий раз околиці села. Виявилося, що неповнолітня застрягла в лисячій норі та не могла подати голос чи самостійно вибратися. Поліцейські визволили її з земляної пастки та викликали швидку медичну допомогу.

Майже три доби поспіль поліцейські спільно з бійцями Національної гвардії, місцевою громадою, рятувальниками відпрацьовували територію села та прилеглі населені пункти, перевіряли водойми, криниці, закинуті приміщення. Дільничні офіцери поліції провели подвірний обхід села та опитали жителів навколишніх сіл. До пошуків залучили кінолога зі службовим собакою.

Наразі з неповнолітньою все гаразд. Для медичного огляду її доставлено в лікарню.

Нагадаємо, дівчинка зникла 17 липня після 16-ї години в селі Олександрівка Вінницького району. Вона пасла худобу разом з мамою, а потім пішла по воду і не повернулася.