Дитячий фонд ЮНІСЕФ почав передавати школярам Вінниці інформаційні набори про COVID-19

zobrazhennya_viber_2020-12-22_17-55-36

До шкіл міста почали доставляти інформаційні бокси, які містять матеріали, за якими діти різного віку будуть в ігровій формі вивчати заходи безпеки під час пандемії. Ці пакети були надані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

З 2018 року Вінницька міська об’єднана територіальна громада бере участь в ініціативі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада, дружня до дітей та молоді». В рамках співпраці з командою ЮНІСЕФ в Україні у грудні 2020 року вінницькі школи отримали набори підтримки у запобіганні поширенню COVID-19.

До наборів увійшли не лише матеріали для учнів, а й рекомендації для працівників щодо підтримки безпечного середовища у навчальних закладах.  Зокрема, інформаційні матеріали з проведення дезінфекції у школах та вдома надані партнером ЮНІСЕФ — компанією UNILEVER.

«Перерви в освітньому процесі створюють ризики для майбутнього сьогоднішніх учнів. Ми повинні зробити все можливе, аби діти могли продовжувати повноцінне навчання. У тому числі навчаючи дітей, як можна захиститися від вірусу», – зазначила голова офісу ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.

Довідка

Згідно з опитуванням директорів шкіл, яке ЮНІСЕФ проводив на початку навчального року по всій Україні, більш як 60% навчальних закладів відчували потребу у навчальних матеріалах для учнів щодо правил безпеки під час пандемії.

Пакунки від ЮНІСЕФ отримають майже 1000 шкіл з 33-х міст і громад, які є учасниками ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», 900 шкіл на Сході та Закарпатті, а також 100 шкіл переможців проєкту «Здорово танцюю» — танцювального конкурсу, який допомагає учням молодших класів запам’ятати правила гігієни через ритмічні рухи.