Директора однієї зі шкіл Вінниччини підозрюють у привласненні ста тисяч гривень

foto

Директора однієї зі шкіл у Вінницькій області підозрюють у привласненні та розтраті чужого майна, а також видачі завідомо неправдивих офіційних документів.

Прокуратура Вінницької області повідомляє, що з вересня 2018 року по грудень 2019 року двоє працівників школи не виходили на роботу. Директор навчального закладу підписував та подавав до бухгалтерії відділу освіти офіційні документи, що підтверджували кількість, нібито, відпрацьованих годин цими працівниками. Відтак їм нараховували заробітну плату за роботу, яку працівники фактично не виконували.

– Крім того, з метою особистого збагачення з вересня 2018 року по грудень 2019 року, не виконуючи гурткову роботу, директор вносив до тарифікаційних списків педагогічних працівників школи недостовірні відомості про проведення ним цієї роботи, після чого підписував їх та скріплював печаткою навчального закладу, чим надав документам офіційності, — додають у прокуратурі.

Своїми діями директор школи завдав державі збитків на суму майже 100 тисяч гривень.

Наразі, за процесуального керівництва Могилів-Подільської прокуратури, йому повідомлено про підозру за фактом привласнення та розтрати чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненим повторно, а також видачу службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч.ч.2, 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).