Депутати міської ради схвалили Програму розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки

vinnitsa-001

Програму розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки передбачає продовження  розвитку велоінфраструктури, зокрема створення нових велодоріжок, облаштування велопарковок та впровадження низки інших заходів, пов’язаних з популяризацією цього виду міського транспорту. 

Зокрема, Програма розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки передбачає розширення веломережі до 110 кілометрів до 2023 року, наразі вона становить  79 км. Планується розширення мережі велопарковок, в тому числі критих, мережі станцій громадського велопрокату Nextbike до 45 станцій, наразі їх 25. А також розширення мережі велоСТО і мап веломаршрутів. У планах – встановлення велототемів для автоматичного підрахунку велосипедистів. Фінансування програми – у межах 1 млн грн.

«Кошти, які передбачені в рамках Програми велорозвитку, будуть йти на закупівлю та встановлення критих та відкритих велосипедних паркінгів. Також будемо продовжувати встановлювати мапи велосипедних маршрутів, станції обслуговування. У планах — закупівля та встановлення «велосипедних тотемів» для автоматичного підрахунку велосипедистів на велодоріжках міста», — пояснив головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.

Варто відзначити, що, зокрема, при проведенні реконструкцій доріг передбачається облаштування велодоріжок. Така практика у місті застосовується вже не перший рік.

З Програмою розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки можна ознайомитися за посиланням https://cutt.ly/ijqc1Sv .