Депутатам Вінницької облради ускладнять голосування

rada

Потрібно буде натискати кнопки одразу двома пальцями.

Вінницька обласна рада має намір унеможливити кнопкодавство депутатів, ускладнивши процес голосування. Про це сказав голова обласної ради Анатолій Олійник 13 грудня під час прес-конференції.

 

– Звертались до розробників з питанням, чи є можливість унеможливити кнопкодавство, і тут потрібно навести порядок. Я узгодив питання з облдержадміністрацією, яка є розпорядником коштів, щоб виділити кошти і модернізувати нашу систему «Рада». Наступного року депутати голосуватимуть, натискаючи кнопки двома пальцями одночасно. Плюс синхронізуємо систему голосування до індивідуального планшета, де будуть матеріали сесії. Перевага планшетів у тому, що всі матеріали депутати отримають в електронному варіанті, що значно зекономить папір. Зміни до проектів рішень, які вносяться під час сесії, оперативно відображатимуться у планшеті, це підвищить ефективність депутатської діяльності, — сказав Олійник.

Водночас голова наголосив, що нинішня система «Рада» є повністю захищеною і відповідає стандартам. А її захист від кнопкодавства мають завершити в першій половині 2019 року.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована