Cтали відомі попередні причини загоряння електрички Козятин-Жмеринка.

pojar

Cтали відомі попередні причини загоряння електрички Козятин-Жмеринка. Про це повідомляє сайт Укрзалізниці. Нагадаємо, що 31 липня поблизу с.Тартак Жмеринського району горів хвостовий вагон електрички «Козятин-Жмеринка». До місця виклику одразу було направлено рятувальників ДПРЧ-8 м.Жмеринки та пожежний потяг.

За результатами фахівців причиною задимлення хвостового вагона електропоїзда Козятин — Жмеринка, що виникло 31 липня на перегоні Браїлів — Жмеринка, ймовірно, стало занесення вогню невідомими особами. Такі висновки зробила комісія з розслідування випадку. Під час огляду рухомого складу з’ясувалося, що двері службового тамбуру кабіни керування були напіввідчинені та спрацювала охоронна сигналізація кабіни керування хвостового вагона.

Нагадаємо, що вагон було відчеплено, через інцидент ніхто не постраждав. На станціїю Жмеринка електропоїзд прибув із запізненням майже на 2 години. Подія спричинила затримку п’яти пасажирських поїздів та одного приміського. Розслідування обставин випадку продовжується.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована