COVID-19: вінницькі адвокати просять для себе “першочергової вакцинації”

вакцина

Під головування Ігоря Грубеляса 21 квітня відбулось засідання постійної комісії Вінницької облради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів. Присутніми були вісім членів комісії. Вони розглянули шість питань порядку денного.  

Участь у засіданні взяв заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Зокрема, члени комісії розглянули питання щодо звернення колегії адвокатів щодо включення їх до категорії осіб, які підлягають першочерговій вакцинації, встановлення надбавок до посадових окладів керівників навчальних закладів медичного профілю, впорядкування договірних відносин між закладами охорони здоров’я та Вінницьким медуніверситетом ім.Пирогова, а також — щодо внесення технічних змін до рішень облради, — інформує офіційний сайт Вінницької облради.

За словами Ігоря Івасюка, у грудні минулого року Кабмін видав постанову, якою унормував процедуру орендних відносин між медичними закладами та медуніверситетами.

На підставі цієї постанови я провів робочу нараду з представниками управління спільної комунальної власності, департаменту охорони здоров’я та реабілітації, управління соціально-гуманітарної політики облради та медичним університетом. Ми розробили “дорожню карту” наших дій для того, щоб це питання формалізувалося у рішення ради, — пояснив Ігор Івасюк. — По кожному закладу треба було розв’язувати це питання, щоб усі приміщення використовувались ефективно, а не просто були закріплені та простоювали.

Комісія підтримала проєкт рішення відповідно до якого кафедри медуніверситету на 12% скоротять площі, які вони займають в медичних закладах на безоплатній основі.

Голова комісії Ігор Грубеляс зазначив, що депутати одноголосно підтримали цей проєкт рішення, адже питання відносин співпраці медичних закладів та медуніверситету вже давно потребувало вивчення та приведення у юридичну площину.

Також члени комісії заслухали інформацію щодо перевірки комунальної установи “Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку” та Плисківського психоневрологічного інтернату. Депутати вирішили ліквідувати робочу групу, адже перевірку закладів завершено.

Також члени комісії заслухали інформацію заступника голови комісії Ярослава Хребтія про забезпечення киснем ліжко-місць, розгорнутих для лікування пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в опорних лікувальних закладах області станом на 21 квітня.