Чотири вінницькі школи потрапили до рейтингу кращих шкіл України

00-23

Чотири вінницькі школи опинилися у ТОП-200 рейтингу шкіл України, складеному порталом “Освіта.ua” за результатами опрацювання даних ЗНО за 2020 рік.

Вінницькі школи вкотре не потрапили у кращу десятку рейтингу та погіршили свої показники у порівнянні з минулорічним рейтингом.

Так, якщо у 2019 році відразу дві школи Вінниці опинялися у ТОП-30 рейтингу, то цього разу жодна зі шкіл не представлена у тридцятці кращих шкіл України. А четвертий рік поспіль найкращою школою України визнається Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Франка.

Серед вінницьких шкіл найкращу позицію має КЗ “Вінницький технічний ліцей”. Він опинився на 34-ій позиції з рейтинговим балом 154.3 та з балом ЗНО 170.4. Ліцей за рік опустився в рейтингу на шість пунктів, адже минулого року був на 21-му місці.

На 46-ій позиції опинилася КЗ “Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міськради” з рейтинговим балом 153, та з показником ЗНО 175,8. Цей заклад за рік втратив аж 17 пунктів в рейтингу, опустившись з 29-ої входинки.

14 пунктів у рейтингу втратила КЗ “Гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міськради”, яка тепер розташована на 85 місці у переліку з двохсот кращих шкіл України.

А на 121-му місці опинився КЗ “НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей №7 Вінницької міськради, який, водночас, піднявся на 18 сходинок у порівнянні з минулим роком.