«ЧОРНИЙ ВАНТАЖ» ІЗ БАЛТИМОРА: АМЕРИКАНСЬКЕ ВУГІЛЛЯ ДОСТАВИЛИ НА ВІННИЧЧИНУ

ugol

Наприкінці жовтня у морському торговельному порті «Южний» завершили розвантаження 75 тисяч тонн вугілля із Балтимора для двох українських теплоелектростанцій: Ладижинської та Запорізької. Про це інформує Vlasno.info із посиланням на Центр транспортних стратегій.

– Станом на сьогодні ми отримали 7153 тонни американського вугілля. Всього заплановано постачання з першого судна близько 35 тисяч тонн. До кінця місяця отримаємо решту, – каже начальник відділу забезпечення пальним Ладижинської ТЕС Віталій Шкабой.

Перед тим, як відправити в котел вугілля зі США, його змішують з українським вугіллям. Американське перевищує допустимі норми калорійності, які дозволені на Ладижинській ТЕС. Крім того, у американського вугілля — нижчий відсоток вологості та менша золистість. Його змішують із павлоградським вугіллям у співвідношенні 1 до 3 або 1 до 4.

Марка вугілля, яке доставляють з-за океану — Г. Частина імпортного вугілля вже спалена.

Одна із причин імпорту вугілля з-за океану — блокада Донбасу, яка збільшила і без того великі навантаження на ТЕС, які працюють на газовій марці вугілля. А оскільки українські шахти не можуть швидко нарощувати об’єми видобування вугілля, тому керівництво компанії ДТЕК, до якої входить і Ладижинська ТЕС, прийняло рішення про закупівлю імпортної сировини.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована