Чому вінничани просять ліквідувати Муніципальну варту?

bogatska_spalyuvanya_smitya-mp4_snapshot_02-34_2020-09-10_14-00-51-1024x511

Вінничанка Ольга Гандурська зареєструвала петицію з проханням ліквідувати КП «Муніципальна варта», а кошти, виділенні на потреби підприємства, перерозподілити на медицину та освіту. На думку жінки, з міського бюджету на фінансування «варти» витрачають надто великі суми, хоча підприємство частково дублює роботу інших структур.
Як зазначає авторка звернення, тільки за період 2020 року на утримання «Муніципальної варти» було витрачено 27 млн. 592 тис. 749 гривень з міського бюджету. А на 2021 рік заплановано виділити понад 32 млн. гривень.

«Вважаємо недоцільним витрачати ці кошти на утримання підприємства, яке дублює роботу інших структур, таких як Національна Поліція. Ці кошти варто направити на розвиток дійсно важливих напрямків, таких, як, наприклад, медицина, зокрема, протидія поширенню коронавірусу, та освіта, адже саме в цих сферах катастрофічно не вистачає фінансування. Прошу підтримати дану петицію і направити кошти, які виділяються на КП «Муніципальна варта», на реально важливі речі», ‒ зазначає авторка звернення.

Аби петицію розглянули в міській раді, за неї мають проголосувати 350 вінничан. На сьогодні звернення набрало 12 голосів. Збір підписів ще триває протягом 13 днів.

Підтримати петицію можна ТУТ