Чому руйнують ресторан «Кельце»

kelce
  • Ще у жовтні колишній ресторан Кельце, що поряд з проспектом Космонавтів, огородили парканом і завезли будівельну техніку.
  • Незабаром почали руйнувати цілі секції цього дому.
  • А чому це роблять та що буде на місці колишнього ресторану «Кельце»?

Більша частина «Кельце» ще є цілою. Якщо дивитися на будівлю від Фонтанної площі, то навіть не видно руйнації. Але вони є. Добре видно уламки стін, розбиті сходи та потрощений фасад з іншого боку дому.

Усю територію перекрили парканом, завезли трактори та екскаватори і поступово зносять будівлю. Брязкання пилки тут не замовкає навіть у вихідний день. Ще влітку цього року стало відомо, чому зносять колишний ресторан на Космонавтів.

На громадських зборах, що пройшли в червні 2017 року, мешканцям прилеглих будинків розказали, що інвестор бажає звести на цій площі новобуд.

Тут має з’явитися 14-поверхівка з підземним паркінгом та невеликим дитячим майданчиком. Перші поверхи здаватимуть під магазини. Як розказували тоді представники інвестора, на будівництво дому вони витратять близько 60 мільйонів гривень.

Якщо коротко, то жителі погодилися на цей новобуд поряд за умови ремонтів… інженерних мереж у їх домах.

— У нашому будинку живуть тільки отримувачі субсидій, у яких немає грошей на ремонт. Дім старий, тому це шанс, щоб нам поміняли труби, зробили гарне подвір’я. І нарешті, щоб зникла ця страшна будівля, яка спотворює оновлений проспект Космонавтів, — казала на зборах жителька, яка представлялась Тетяною.

А це мають збудувати замість «Кельце». Новобуд назвали «Premier Tower»

Зведенням 14-поверхівки займатиметься товариство «БМУ-6». Із системи «YouControl» дізналися, що це підприємство існує з 2004 року. Товариство «Будівельно-монтажне управління — 6» заснували двоє вінничан — Валерій Барцьось та Володимир Прокопенко. Основна діяльність компанії — будівництво житлових та нежитлових приміщень. А розмір статутного фонду — 109 тисяч гривень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована