Чому Гайсинська 59 бригада — це «золоте дно» для бюджетів Вінниччини

59-ya

Під час прес-конференції 5 січня директора департаменту фінансів Вінницької ОДА Микола Копачевський розповів, чому було вигідно облаштувати 59 бригаду саме у Вінницькій області.

— Бюджет, який має найбільшу фінансову інфраструктуру — це Гайсинський район. І тільки через те, що там розташована 59 бригада. І, якщо ви пам’ятаєте, журналісти приїхали туди 2013 році, коли тільки розміщувалася бригада. Коли розглядалося питання чи буде вона в Вінницькій області, чи вона буде в Житомирській області чи в Кіровоградській області (нині Кропивницька — ред.). І ми боролися за те, щоб вона була у Вінницькій області. Коли ми виділяли на неї близько 10 мільйонів гривень, то мене запитували: «Чому ви виділяєте такі значні ресурси і так далі?». Я вам хочу сказати, що ПДФО (Податок на доходи фізичних осіб — ред.) по цій бригаді дало такий результат, що вони змогли забезпечити співфінансування ремонту доріг по державній програмі на 19 мільйонів гривень. Це тільки їм зайшло. Зрозумійте, там служать всі за контрактом і навіть, якщо вони знаходяться там, то їхні бухгалтерії знаходяться тут. І нараховує їм заробітну плату, і податки сплачуються тут. А якщо заробітна плата там мінімальна 8 тисяч гривень, то з кожної 18% податку, можете уявити, як це відображається на місцевому бюджеті, — сказав Копачевський.

Нагадаємо, 59 мотострілкова бригада знаходиться в місті Гайсин. Її створили в грудні 2014 року на базі військового містечка №100, яке до цього два роки не функціонувало та було не пристосоване для життя військових.

Vinbazar.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована