Чоловіка та жінку врятували з крижаної води відпочиваючі

Зліва - народні герої-рятівники, справа - служба порятунку

Зліва — народні герої-рятівники, справа — служба порятунку

У Вінниці, в районі П’ятничани, на р. Південний Буг силами відпочиваючих врятовано з під льоду двоє людей.

 

«Коли я побачив що сталося, ДСНС вже викликали, це було приблизно о 14:40», — розповідає свідок подій Олександр, Вінничанин, 48 років.

— До приїзду служби порятунку люди вже були у воді більше 20 хвилин, жінка кричала що довго не протримається, а люди навколо не могли добратися до них, лід ламався під ногами, потерпілі були за метрів 40-50 від берега, — продовжує чоловік.

Свідок також розповів що, до виклику ДСНС, двоє чоловіків, що приїхали до П’ятничанського лісу на відпочинок з дітьми, не розгубилися, знайшли неподалік місця подій човен та поплили рятувати потерпілих, користуючись дошками замість весел.

 

«Якби човен був прив’язаний ланцюгом, до приїзду ДСНС мали б двох втоплеників…»
— додає Олександр.

Вінничанин також коментує приїзд служби порятунку:
— Працівники ДСНС перевдягалися хвилини дві після приїзду, а потім провалилися крізь лід разом зі своїм гумовим човном. Тим часом, постраждала жінка вже була у човні народних героїв, що саме займалися порятунком чоловіка.

Двоє відпочиваючих, що врятували життя чоловіку та жінці

На першому фото в човні вже знаходиться врятовані люди. Надувний човен служби порятунку практично в рівень з водою. Як вони мали рятувати двох постраждалих на цьому «гумовому матраці» залишається таємницею.

На другому фото — двоє сміливих чоловіків, що врятували жертв тонкого льоду та необачності. Нажаль, їх імена нам не відомі.

Усі живі, дякуючи спільним зусиллям народних героїв та служби порятунку.

Тож, будьте обережні на льоду, не відходьте далеко від берега, а якщо побачили проталини – негайно зайдіть на берег.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована