Чоловік, якого побили у Вінниці за зауваження водієві, назвав інцидент «тренуванням»

6040a3501cb77

Неабиякого резонансу викликала ситуація, яка сталася у мікрорайоні Поділля Вінниці 3 березня. В мережу виклали відео, де молодик відгамселив чоловіка за зауваження про парковку на зеленій зоні. На ситуацію відреагував навіть Антон Геращенко, заступник Міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо, конфлікт зав’язався на газоні біля одного з будинків. Біля елітного автомобіля, який зупинили на зеленій зоні. Поки поряд з машиною стояла молода жінка, чоловік руками та ногами бив іншого.

Після того, як соціальні мережі почали активно обговорювати конфлікт, Олександр, так назвав себе нападник, вибачився перед Сергієм Танасієнком, якого побив. Оплатив його чек за розбитий телефон. Чоловіки, навіть, потиснули один одному руки. І назвали ситуацію – «тренуванням».

Так званим «тренуванням» зацікавилися правоохоронці так, як бійка сталася громадському місці. Ще 3 березня по цій справі до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості за ознаками ч.1 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство). За такий злочин передбачено покарання — до 5 років обмеження волі.

 

На інцидент ввечері 4 березня відреагував Антон Геращенко, заступник Міністра внутрішніх справ.

«Сьогодні в трендах соцмереж було відео із Вінниці, де один чоловік жорстоко побив іншого на очах у вагітної жінки. Користувачі соцмереж вимагали від поліції терміново знайти нападника. І вінницька поліція це зробила дуже швидко. Але виявилось, що нападник і його жертва на той час, після проведення поліцією роз’яснювальної роботи, вже помирилися та стали майже друзями. Зі слів учасників, конфлікт почався з того, що вагітна жінка припарковала своє авто з порушенням ПДД, на переконання одного з чоловіків. Той зробив їй зауваження, та на її захист став інший чоловік, який і розпочав бійку.У зв’язку ззаявами про відсутність претензій один до одного поліція закриє цю справу за примиренням сторін», — написав він на своїй сторінці у «Фейсбук».