Чистити дороги та облаштувати пункти обігріву – Вінниччина готується до снігу й похолодання

sneg

Аби не допустити виникнення на Вінниччині надзвичайної ситуації на території області, пов’язаної з різким зниженням температури та снігопадом, у п’ятницю, 23 лютого, під головуванням заступника голови ОДА Василя Броварника відбулось засідання обласного оперативного штабу, у якому взяли участь керівники служб та департаментів, відповідальних за ліквідацію наслідків погіршення погодних умов.

На засіданні акцентувалась увага на скорегованій роботі та взаємодії всіх оперативних штабів у районах області, підрозділів та служб у випадку ймовірного погіршення погодних умов.

 

Дано доручення відповідним керівникам області та районів бути готовими активізувати роботу з ліквідації снігових заметів для недопущення заторів на дорогах та забезпечення оперативного їх розчищення під час снігопадів, а також функціонування пунктів обігріву на території області.

Так, за оперативною інформацією, в ніч з 23 на 24 лютого снігове покриття по області — від 4 до 7 см. Для розчищення доріг було залучено 193 працівника дорожніх служб області, а також працювало 127 одиниць дорожньої техніки. Використано 2236 тонн посипних матеріалів. Наразі усі автошляхи області у проїжджому стані.

Ситуація, пов’язана з можливим погіршенням погодних умов, — під особливим постійним контролем керівництва області.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована