Категорії: Життя , Розваги , Спорт

Чирлідерки з Вінниці перемогли на Всеукраїнському чемпіонаті

78764312_1001155560239252_1466707361371521024_n

У Києві відбувся Відкритий кубок України з чирлідингу та мажорет-спорту. На нього з’їхалися учасники з різних куточків України. Старша та молодша групи підтримки команди з американського футболу “Вінницькі вовки” вибороли золоті медалі.

На чемпіонаті, що проходив у спортивному комплексі “Меридіан”, представляли свої номери понад 100 команд у чотирьох категоріях. Журі оцінювали синхронність, пластичність рухів, точність та додаткові акробатичні елементи.

Команда вінницьких чирлідерок-юніорок виступали з новою тренеркою — Іриною Паламарчук. Підготовка номеру тривала 3 місяці. На тренуваннях дівчата з наставницею вдосконалювали рухи та впроваджували елементи, за які судді додавали бали. Це чір-стрибки, піруети, підтримки, акробатичні піраміди, шпагати та махи ногами.

“Ми дуже хвилювалися, адже змагання тривали два дні з самого ранку і до 7-ї години вечора. Але виконали все чисто, чітко і що найголовніше — без травм”, — розповіла Ірина.

Тренерка старшої команди Людмила Атаманчук зазначила, що її дівчата спеціально для чемпіонату підготували новий номер та костюми — червоні купальники з літерою “W” та шкарпетки з написом “Vovk”.

Головними суперницями вінницьких чирлідерок були київські учасниці, особливо група підтримки команди з американського футболу “Патріот”.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована